Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street

  • 4 slaapkamers
  • 1 badkamer

Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement is een goede keuze voor maximaal 8 gasten en biedt een eersteklas locatie op 25 minuten loopafstand van de London Eye. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Dit appartement is uitgerust met een complete keuken.

Dit appartement bevindt zich in de Barnes wijk van de stad, binnen een paar straten van het Vauxhall Park. 4-slaapkamer Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement ligt op ongeveer 550 meter verwijderd van het metrostation Vauxhall en op afstand van 3 km tot Chinatown. Dit 1-badkamer appartement is op binnen 7 km afstand van de London Zoo gelegen. Deze accommodatie is gelegen op afstand van 3 km tot het treinstation Charing Cross.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street
Beautiful Central London Apartment!
Mobiele prijsaanbieding

Beautiful Central London Apartment!

7.9
Goed 27 beoordelingen
287 m van de accommodatie
USD 480 USD 432
per nacht
Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment

8.2
Heel goed 51 beoordelingen
609 m van de accommodatie
USD 304 USD 274
per nacht
Apartment With Air Conditioning In London
Mobiele prijsaanbieding

Apartment With Air Conditioning In London

619 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    17 km

    Treinstations

    Wandsworth Road Railway Station
    2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement te vinden?
      Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement is in de Barnes wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten loopafstand van de London Eye.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement zijn onder andere de London Zoo, de London Eye, Chinatown.
    • Hoeveel kost het om bij Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement te verblijven?
      De huurprijs van Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street appartement is £240.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Fentiman Arms en Kennington Lane Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 15 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    17 km

    Treinstations

    Wandsworth Road Railway Station
    2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lovely 4Bed Property, London 8Min To Oxford Street

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten